Drodzy studenci

Aktualnie aby korzystać z Biblioteki konieczna jest tradycyjna legitymacja studencka. Obecnie jesteśmy w okresie testowania czytnika do odczytu elektronicznej wersji legitymacji, jednak potrzebujemy Waszej pomocy. Prosimy przy wejściu do Strefy Wolnego Dostępu (1 piętro SWD) przyłożyć mLegitymację do czytnika kodów kreskowych, Bibliotekarz dyżurujący zarejestruje Waszą obecność, a My będziemy mieli informację, czy rejestracja przebiegła poprawnie.
Prosimy Was o cierpliwość i wyrozumiałość, a z naszej strony zapewniamy, że robimy wszystko, aby ułatwić Wam korzystanie z naszych zbiorów. Gorąco zapraszamy i oczywiście zachęcamy do odwiedzin.