MLA International Bibliography

Zapraszamy do korzystania z testowego dostępu do MLA International Bibliography with Full Text - przewodnika po świecie literatury zawierającego ponad tysiąc czasopism pełnotekstowych. MLA with Full Text łączy indeksy bibliograficzne publikacji z zakresu literatury, językoznawstwa, sztuki ludowej lub filmu z bogatą kolekcją czasopism pełnotekstowych oraz szkoleniem online dla studentów. Baza ma zasięg międzynarodowy i zapewnia odbiorcom dostęp do najnowszych informacji, nad których jakością czuwają eksperci Modern Language Association.

Dostęp testowy potrwa do 6.11.2019 r.
Wejście do bazy przez zakładkę „Bazy danych licencjonowane” -> EBSCO -> MLA International Bibliography with Full Text.