Świat jest tym, co opowiedziane - Czechy

23 maja 2013 r. Aleksander Kaczorowski - dziennikarz, eseista i tłumacz literatury czeskiej, redaktor naczelny kwartalnika "Aspen Review Central Europe", wydawanego przez Aspen Institute Prague, ceniony wielbiciel i znawca Czech, autor m.in. "Praskiego elementarza" (2012) i biografii Bohumila Hrabala "Gra w życie" (2004) oraz dr hab.Ewa Pancer Cybulska - kierownik Katedry Polityki Ekonomicznej i Europejskich Studiów Regionalnych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, prywatnie miłośniczka twórczości Bohumila Hrabala byli gośćmi kolejnego z cyklu spotkań "Świat jest tym, co opowiedziane - Czechy", którego organizatorem jest nasza biblioteka.