Zapisy do biblioteki prowadzone są wyłącznie w trybie online. Formularz pozwalający na dokonanie zapisu dostępny jest na stronie domowej - Zapisy do Biblioteki lub w katalogu biblioteki (po kliknięciu na ikonkę Rejestracja nowych czytelników ). 

UWAGA! Przy wypełnianiu formularza należy zwrócić szczególną uwagę na pola obowiązkowe oznaczone czerwoną kropką. Podanie maila umożliwia systemowi wysłanie m.in. wiadomości z przypomnieniem o terminie zwrotu książki.

Po wypełnieniu i wysłaniu formularza rejestracyjnego należy zgłosić się do Wypożyczalni (bud. U oraz na 1 piętro (zielone) Strefy Wolnego Dostępu ) w ciągu 14 dni od zdalnej rejestracji w celu aktywacji konta.

W zależności od statusu czytelnika należy przedstawić następujące dokumenty:

  • studenci UE oraz szkól wyższych uczestniczących w porozumieniu uczelni wrocławskich - indeks z załączoną kartą zobowiązań oraz elektroniczną legitymację studencką
  • pracownicy UE oraz szkól wyższych uczestniczących w porozumieniu uczelni wrocławskich - dowód osobisty oraz dokument potwierdzający zatrudnienie
  • inni użytkownicy indywidualni – pokwitowanie wpłaconej kaucji i dowód osobisty.

Kaucje można wpłacić w Wypożyczalni (bud. U, parter) oraz na 1 p. (zielonym) Strefy Wolnego Dostępu lub na konto: Bank Zachodni WBK S.A. 07 1090 2529 0000 0006 3400 0503 z dopiskiem - KAUCJA (każda książka 100 zł., maksymalnie 3).

Uwaga! Osobom nieposiadającym elektronicznej legitymacji studenckiej, wystawia się kartę biblioteczną. Wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego jest jednoznaczne z potwierdzeniem znajomości regulaminu Biblioteki Głównej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i akceptacją wszystkich jego przepisów.

Biblioteka - przewodnikKonto czytelnika

 


 

 

 

Licznik odwiedzin

5407217
Od początku
5407217

Your IP: 54.158.21.160
Server Time: 2017-09-25 18:28:33
Biblioteka Uniwersytetu Ekonomicznego
we Wrocławiu
 

Kto jest online

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.