Zachęcamy do korzystania z elektronicznej biblioteki OECD iLibrary. W zasobach znajdą Państwo wszelkie publikacje tworzone w ramach Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD): analizy, raporty, opinie i oceny tworzone przez niezależne zespoły eksperckie, dane statystyczne, książki, artykuły, opracowania, tabele, wykresy.

Opracowania OECD od ponad 50 lat są jednym z najważniejszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji gospodarczych i społecznych, a także statystyk porównawczych. Publikacje OECD są dostępne także w formie drukowanej.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z bazy danych EMIS Intelligence (Emerging Markets Information Services - Intelligence). Baza posiada bogate zasoby informacji o spółkach, branżach, rynkach finansowych oraz wskaźnikach makroekonomicznych gospodarek wschodzących z regionu Europy Centralnej, Wschodniej i Południowej, uzupełniając je o najważniejsze informacje na temat gospodarek rozwiniętych z całego Świata.

Dopełnieniem bazy danych jest bogate archiwum publikacji prasowych z czasopism o tematyce ekonomicznej oraz szeroki wybór raportów i analiz o tematyce ekonomicznej i biznesowej. Baza oferuje między innymi dostęp do sprawozdań finansowych oferowanych w serwisie Notoria oraz wykresy notowań instrumentów finansowych.


 Konto czytelnika

 

 

 

Licznik odwiedzin

2515148
Dziś
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Od początku
122415
0
122415
122415
2515148

Your IP: 54.81.90.25
Server Time: 2014-08-21 03:26:13
Biblioteka Uniwersytetu Ekonomicznego
we Wrocławiu
 

Kto jest online

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.