W związku z połączeniem wydawnictw Wolters Kluwer i LexisNexis Polska, ich zasobów i dorobku, wszystkim użytkownikom serwisów prawniczych udostępnione zostały dotychczasowe produkty w nowej szacie graficznej z dodatkowymi udogodnieniami. Dla użytkowników serwisu prawnego Lexis.pl oraz serwisu SPG zostały przygotowane odpowiednio zmienione odpowiedniki – Delta Lex oraz Serwis Prawno-Gospodarczy Wolters Kluwer.

Analytica EBC jest platformą oferującą dostęp do zbioru metod analitycznych wydanych przez Europejską Konwencję Browarniczą (European Brewery Convention). Baza prezentuje zestaw metod analitycznych dotyczących piwowarstwa począwszy od surowców poprzez opisy parametrów procesowych do gotowego, zapakowanego produktu. Wersja internetowa (niepłatna) udostępnia wyłącznie numer, tytuł i krótki opis metody. Pełna wersja oferuje dostęp do całego opisu danej metody, dostępna jest dla zalogowanych użytkowników. Dostęp do bazy jednostanowiskowy w Czytelni Europejskiej (budynek W, 1 piętro).

 

Zachęcamy do korzystania z elektronicznej biblioteki OECD iLibrary. W zasobach znajdą Państwo wszelkie publikacje tworzone w ramach Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD): analizy, raporty, opinie i oceny tworzone przez niezależne zespoły eksperckie, dane statystyczne, książki, artykuły, opracowania, tabele, wykresy.

Opracowania OECD od ponad 50 lat są jednym z najważniejszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji gospodarczych i społecznych, a także statystyk porównawczych. Publikacje OECD są dostępne także w formie drukowanej.Konto czytelnika

 

 

 

Licznik odwiedzin

2590922
Dziś
Od początku
198189
2590922

Your IP: 54.146.134.152
Server Time: 2015-03-30 23:59:55
Biblioteka Uniwersytetu Ekonomicznego
we Wrocławiu
 

Kto jest online

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.