Zapraszamy do korzystania z bazy danych PKN Wiedza, udostępniającej normy publikowane przez Polski Komitet Normalizacyjny. Subskrypcją Biblioteki Głównej UE we Wrocławiu objęte są następujące dziedziny: 13. Środowisko. Ochrona zdrowia. Bezpieczeństwo; 55. Pakowanie, przechowywanie i transport; 67. Przemysł spożywczy. Baza jest dostępna w Czytelni Czasopism i Zbiorów Specjalnych. 

Zapraszamy do korzystania z  bazy  Polskie Piśmiennictwo Ekonomiczne do roku 1939 opracowanej w Bibliotece Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Baza rejestruje publikacje wydane w języku polskim w kraju i zagranicą. W wykazie ujęte zostały wszystkie typy dokumentów (książki, artykuły, materiały konferencyjne, archiwalia) reprezentujące literaturę ekonomiczną. Zawiera również odnośniki do wersji elektronicznych dzieł ekonomicznych dostępnych w polskich bibliotekach cyfrowych.

Zapraszamy do zapoznania się  z EBSCO eBook Academic Collection.  To stale powiększająca się kolekcja e-książek z różnych dyscyplin naukowych takich jak np. Biznes i ekonomia, Edukacja, Lingwistyka, Nauki polityczne, Nauki socjalne, Filozofia, Nauki medyczne, Nauki techniczne i inne.

Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami wydawnictwa Cambridge University Press. Baza oferuje dostęp do pełnych tekstów wybranych czasopism. Tematyka publikacji obejmuje różne dziedziny nauki m.in. z zakresu ekonomii, biznesu, ekologii, informatyki, matematyki, fizyki, medycyny itd.

Zachęcamy do korzystania z systemu informacji prawej Legalis. Baza zawiera: akty prawne, orzecznictwo, wzory pism i umów, bazę adresów podmiotów publicznych, dane o wskaźnikach stosowanych w gospodarce oraz Polską Bibliografię Prawniczą PAN, a także dostęp do Monitora Prawo-Gospodarczego prezentującego szczegółowe dane z KRS.

 Konto czytelnika

 


 

Licznik odwiedzin

3676958
Od początku
3676958

Your IP: 54.198.77.172
Server Time: 2016-05-26 13:24:27
Biblioteka Uniwersytetu Ekonomicznego
we Wrocławiu
 

Kto jest online

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.