Zapraszamy do korzystania z  bazy  Polskie Piśmiennictwo Ekonomiczne do roku 1939 opracowanej w Bibliotece Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Baza rejestruje publikacje wydane w języku polskim w kraju i zagranicą. W wykazie ujęte zostały wszystkie typy dokumentów (książki, artykuły, materiały konferencyjne, archiwalia) reprezentujące literaturę ekonomiczną. Zawiera również odnośniki do wersji elektronicznych dzieł ekonomicznych dostępnych w polskich bibliotekach cyfrowych.

Zapraszamy do zapoznania się  z EBSCO eBook Academic Collection.  To stale powiększająca się kolekcja e-książek z różnych dyscyplin naukowych takich jak np. Biznes i ekonomia, Edukacja, Lingwistyka, Nauki polityczne, Nauki socjalne, Filozofia, Nauki medyczne, Nauki techniczne i inne.

Zapraszamy do zapoznania się z publikacjami wydawnictwa Cambridge University Press. Baza oferuje dostęp do pełnych tekstów wybranych czasopism. Tematyka publikacji obejmuje różne dziedziny nauki m.in. z zakresu ekonomii, biznesu, ekologii, informatyki, matematyki, fizyki, medycyny itd.

Zapraszamy do testowania bazy Legalis – najobszerniejszej bazy prawa polskiego, aktualizowanej codziennie. Baza zawiera: akty prawne, orzecznictwo, wzory pism i umów, bazę adresów podmiotów publicznych, dane o wskaźnikach stosowanych w gospodarce oraz Polską Bibliografię Prawniczą PAN.

 Konto czytelnika

 


 

Licznik odwiedzin

3620719
Od początku
3620719

Your IP: 50.19.172.247
Server Time: 2016-05-02 13:25:46
Biblioteka Uniwersytetu Ekonomicznego
we Wrocławiu
 

Kto jest online

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.