SAGE Business Cases

Zachęcamy do korzystania z nowej platformy SAGE Business Cases. SAGE Business Cases to zbiór studiów przypadków biznesowych pochodzących z różnorodnych źródeł, w tym największych uniwersytetów i stowarzyszeń. Platforma zapewnia wykładowcom, studentom i naukowcom nieograniczony dostęp do ponad 2 500 globalnych i wiarygodnych przykładów ze świata biznesu. Kolekcja zawiera interdyscyplinarne tematy jak przedsiębiorczość, księgowość, zarządzanie opieką zdrowotną, przywództwo itd. Platforma będzie aktywna w ramach dostępu testowego do 20 listopada br.
Platforma SBC jest dostępna ze wszystkich komputerów podłączonych do sieci uczelni bez konieczności logowania.

sage