E-zasoby i katalog
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

CITAVI

Serdecznie zapraszamy do korzystania z dostępu testowego do Citavi, jednego z najpopularniejszych obecnie menedżerów bibliografii. Osoby rejestrujące się na stronie wydawcy adresem uczelnianym mogą aż do końca 2018 roku korzystać z pełnej wersji tego narzędzia. Bardzo zachęcamy do wykorzystania tej możliwości i prosimy o przesyłanie opinii.

Biblioteka Główna nie odpowiada za ewentualne problemy techniczne związane z korzystaniem z aplikacji Citavi. Tym niemniej, wszystkie zaobserwowane problemy techniczne, podobnie jak i ogólne wrażenia na temat narzędzia, proszę wysyłać na adres: dawid.kosciewicz@ue.wroc.pl. W przypadku kłopotów nakieruję na wsparcie ze strony IT wydawcy.

Filmy instruktażowe
zamknij